Magento Commerce

best free magento theme

Skip to Main Content »

Dobrodošli u IRVAS On-Line prodavnicu!

Vaša korpa je prazna

Optika

U ovoj kategoriju spada sva oprema koja je namenjena za veze pomoću optike Pasivna mrežna oprema: optički kabl, indoor/outdoor Optičke kutije do 24 vlakana. Adapteri SM ili MM - Simplex ili Duplex Pig tall - SC, LC, FC singl mode ili multi mode

7 stavka(e)

po stranici

U opadajućem redosledu
  1. Belden Optički kabal  MMod 62,5um
    Belden Optički kabal MMod 62,5um
    0.65 €

    Belden, optički kabl, indoor, simplex, semi-tight buffer MMod 62,5um, omotač bez halogenih elemenata, jednostruki kabl. Saznajte više
  2. Fibre Optic Patch Cord - Multimode 50/125 OM3 LC-SC Duplex 2m
    Fibre Optic Patch Cord - Multimode 50/125 OM3 LC-SC Duplex 2m
    12.43 €

    ■ Dostupan sa sivom ili narandžastim omotačom ■ 900 ili 600μm 50/125μm obostrani kabal ■ Široki raspon mogućnosti povezivanja ■ Visok kvalitet konektora ■ Svaki kabal pojedinačno je upakovan i označen. ■ Fabrički je izrađen pod kontrolom kvaliteta ISO9001 Saznajte više
  3. Fibre Optic Patch Cord - Multimode 50/125 OM3 LC-LC Duplex 2m
    Fibre Optic Patch Cord - Multimode 50/125 OM3 LC-LC Duplex 2m
    16.11 €

    ■ Dostupan sa sivom ili narandžastim omotačom ■ 900 ili 600μm 50/125μm obostrani kabal ■ Široki raspon mogućnosti povezivanja ■ Visok kvalitet konektora ■ Svaki kabal pojedinačno je upakovan i označen. ■ Fabrički je izrađen pod kontrolom kvaliteta ISO9001 Saznajte više
  4. Fibre Optic Patch Cord - Multimode 50/125 OM3 SC-SC Duplex 2m
    Fibre Optic Patch Cord - Multimode 50/125 OM3 SC-SC Duplex 2m
    10.99 €

    ■ Dostupan sa sivom ili narandžastim omotačom ■ 900 ili 600μm 50/125μm obostrani kabal ■ Široki raspon mogućnosti povezivanja ■ Visok kvalitet konektora ■ Svaki kabal pojedinačno je upakovan i označen. ■ Fabrički je izrađen pod kontrolom kvaliteta ISO9001 Saznajte više
  5. FO pig tail SC MM 50/125 OM3 2m.
    FO pig tail SC MM 50/125 OM3 2m.
    3.11 €

    ■ Beli 900 mikrona 50/125 kabal ■ Široki raspon mogućnosti povezivanja ■ Visok kvalitet konektora ■ Svaki kabal pojedinačno je upakovan i označen. ■ Fabrički je izrađen pod kontrolom kvaliteta ISO9001 Saznajte više
  6. FO pig tail LC MM 50/125 OM3 2m.
    FO pig tail LC MM 50/125 OM3 2m.
    3.74 €

    ■ Beli 900 mikrona 50/125 kabal ■ Široki raspon mogućnosti povezivanja ■ Visok kvalitet konektora ■ Svaki kabal pojedinačno je upakovan i označen. ■ Fabrički je izrađen pod kontrolom kvaliteta ISO9001 Saznajte više
  7. SIECOR OPTICAL CABLE-06/97-62.5/125 MICRON-TBII-OFNR
    SIECOR OPTICAL CABLE-06/97-62.5/125 MICRON-TBII-OFNR
    0.74 €

    SIECOR OPTICAL CABLE-06/97-62.5/125 MICRON-TBII-OFNR Saznajte više

7 stavka(e)

po stranici

U opadajućem redosledu